Oferta dla Firm ...

   Firma "FILMA" s.c. pragnie państwu zaproponować prowadzenie kompleksowej obsługi serwisowej sprzętu komputerowego w Waszej Firmie. Po podpisaniu umowy to my zaczynamy się martwić wszelkimi sprawami i problemami związanymi z komputerami w waszej firmie, począwszy od usuwania awarii i ich zapobieganiu a kończąc na regularnym zakupie materiałów niezbędnych do działania stanowiska pracy jak np. tonerów, tuszy i papieru do drukarek. Zapewniamy także szkolenie pracowników w dziedzinie pracy z komputerem. Naszym klientom proponujemy sprzęt dobrej klasy zawsze optymalnie dostosowany pod względem przeznaczenia i ceny. Możemy również stworzyć lub zmodyfikować stronę internetową Waszej Firmy, zapewnić jej instalacje na naszym serwerze oraz założyć i prowadzić konta poczty elektronicznej dla pracowników.
   Koszt naszych usług jest konkurencyjny w stosunku do cen rynkowych, a dla stałych klientów lub firm u których pracujemy regularnie większą ilość godzin w miesiącu oferujemy specjalne zniżki i gratisy.
   Naszym atutem jest wieloletnie doświadczenie i zorientowanie w rynku. Współpracowaliśmy lub współpracujemy z takimi firmami jak Carlson Wagonlit Travel (międzynarodowa firma organizująca podróże biznesowe), Komitet Organizacji Współpracy Kolei czy Politechnika Warszawska. Naszą dewizą jest solidne wykonywanie swych obowiązków oraz miła atmosfera pracy.

Marcin Bielewicz

  Co Nas wyróżnia ...